Inleiding
Graanproducten
Melkproducten
Beleg
Groenten & fruit
Koeken
Sauzen
Plantaardige producten
Vetstof
Dranken
Noten
Vlees & vis
Vegetarische vleesvervangers
Zoetstoffen
Extra
Slot
De cursus bestaat uit verschillende hoofdstukken (die je telkens ook links kan terugvinden). Elk hoofdstuk is dan weer onderverdeeld in kleinere hoofdstukken en worden aan de hand van filmpjes uitgelegd.
Je kan de volledige cursus op jouw eigen tempo bekijken. Je kan de filmpjes gemakkelijk pauzeren (om bijvoorbeeld een product uit de koelkast om te vergelijken) of van hoofdstukken wisselen door links op het gewenste hoofdstuk te klikken.
Wil je een notitieboekje bijhouden waar je allerlei zaken neerpent? Doe waar je je goed bij voelt!
Indien je vragen hebt of er is iets niet duidelijk, dan kan je die stellen in onze facebookgroep PersonalFit Curssussen.
Normaliter word je automatisch toegevoegd aan de groep. Heb je toch geen verzoek ontvangen? Stuur deze dan gerust en we voegen je asap toe!
Ben je bezig met de cursus? Als makers van de cursus vinden we dat altijd leuk om dat te zien! Je kan een post plaatsen in de facebookgroep of op Instagram. Op instagram kan je volgende tags gebruiken: @eva_debie; @sabrinezarti; @personalfit.be
Geniet van de cursus en onthoud: alles wat we bespreken in de cursus zijn richtlijnen en tips die we meegeven. Je mag (lees: moet) nog steeds producten consumeren die geen voorkeur krijgen. Het belangrijkste is dat je de balans voor jezelf zoekt!
Vele gezonde groetjes Eva (diëtiste) en Sabrine (founder PersonalFit)
Nu je mij hebt leren kennen en meer te weten bent gekomen over hoe deze cursus in elkaar zit, komt nu het eerste theoretische stuk: het etiket. Dit is een zeer belangrijk hoofdstuk dat een belangrijkste basis vormt om daarna verder in detail te kunnen treden.